Для найдопитливіших № 1 - 29 Завдання № 24 Завдання: 16 слив коштують стільки гривень, скільки слив можна купити на гривню. Скільки коштують 20 слив? Розв'язок: Завдання № 23 Завдання № 23 Завдання № 25 Завдання № 25