Завдання:
1 кг печива коштує 31 1/5 грн. Скільки коштує 1/4 кг, 1/2 кг, 3/4 кг, 7/10 кг цього печива?
Розв'язок:

Відповідь: 7,8 грн; 15,6 грн; 23,4 грн; 21,84 грн.
1 кг печива коштує 31 1/5 грн. Скільки коштує 1/4 кг, 1/2 кг, 3/4 кг, 7/10 кг цього печива?

Відповідь: 7,8 грн; 15,6 грн; 23,4 грн; 21,84 грн.
