Завдання:
(Усно.) Учень мав деяку суму коштів і витратив усю на 8 однакових зошитів. Скільки зошитів на ці гроші зміг би купити учень, якби ціна зошита була:
1) удвічі меншою;
2) удвічі більшою?
Розв'язок:
1) 8 ∙ 2 = 16 (зошитів);
2) 8 : 2 = 4 (зошити).
