Завдання № 1434

Завдання:

Кілограм печива на 24 грн дешевший за кілограм цукерок. За 5 кг печива заплатили стільки, скільки за 3 кг цукерок. Скільки коштує 1 кг печива і скільки — 1 кг цукерок?

Розв'язок:

1) 5(х – 24) = 3х

5х – 120 = 3х

5х – 3х = 120

2х = 120

х = 120 : 2

х = 60 (грн) – 1 кг цукерок.

2) 60 – 24 = 36 (грн) – 1 кг печива.

Відповідь: 36 грн; 60 грн.

Повідомити про помилку