Завдання:
У Богдана 162 грн, а в Олі 198 грн. Після того як Богдан придбав 2 тістечка, а Оля — 4 таких самих тістечка, грошей у них стало порівну. Скільки коштує одне тістечко?
Розв'язок:
162 – 2х = 198 – 4х
-2х + 4х = 198 – 162
2х = 36
х = 36 : 2
х = 18 (грн) – коштує одне тістечко.
Відповідь: 18 грн.
