Завдання:
Мама купила 2 3/5 кг апельсинів за ціною 26 1/4 грн та 4 3/4 кг яблук за ціною 14 2/5 грн. За які фрукти, апельсини чи яблука, вона заплатила більше і на скільки?

Розв'язок:

Мама купила 2 3/5 кг апельсинів за ціною 26 1/4 грн та 4 3/4 кг яблук за ціною 14 2/5 грн. За які фрукти, апельсини чи яблука, вона заплатила більше і на скільки?


