Завдання № 623

Завдання:

1) Для фарбування підлоги однієї з двох кімнат, що має площу 12 м2, витратили 1 кг 800 г фарби. Скільки фарби витратять на фарбування підлоги іншої кімнати, що має форму прямокутника з розмірами 3 м і 5 м?

2) Скільки коштів витратять на фарбування підлоги у двох кімнатах, якщо 1 кг фарби коштує 320 грн?

Розв'язок:

1) 12 : 1,8 = (3 ∙ 5) : х
х = 1,8 ∙ 15 : 12
х = 2,25 (кг) – фарби для іншої кімнати.

2) (1,8 + 2,25) ∙ 320 = 1296 (грн) – витратять на фарбування у двох кімнатах.

Відповідь: 2,25 кг; 1296 грн.

Повідомити про помилку