Завдання № 624

Завдання:

1) Для лакування паркету в одній із кімнат площею 15 м2 витратили 1 кг 800 г лаку. Скільки лаку витратять для лакування паркету в іншій кімнаті, що має форму прямокутника з розмірами 4 м і 5,5 м?
2) Скільки коштів витратять на лакування паркету у двох кімнатах, якщо 1 кг лаку коштує 650 грн?

Розв'язок:

1) 15 : 1,8 = (4 ∙ 5,5) : х
х = 1,8 ∙ 22 : 15
х = 2,64 (кг) – фарби для іншої кімнати.

2) (1,8 + 2,64) ∙ 650 = 2886 (грн) – витратять на лакування двох кімнат.

Відповідь: 2,64 кг; 2886 грн.

Повідомити про помилку