Завдання:
За 1,4 кг цукерок заплатили 23,1 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,6 кг таких цукерок?
Розв'язок:
1) 23,1/1,4 = 16,5 (грн/кг) – вартість 1 кг цукерок.
2) 16,5 ⋅ 1,6 = 26,4 (грн) – вартість 1,6 кг цукерок.
Відповідь: за 1,6 кг цукерок потрібно заплатити 26,4 грн.
